Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Beat Meinen (-): Geometria, Abádszalók, 2000. Tempera, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, lapszéli foltokkal. 30x27 cm
10300.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Beck Judit (1909-1995): Vácrátóti alakok. Akvarell, papír. Jelzett. Lapszéli apró szakadással. 29,5x21 cm
10301.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Benkóczy Péter (1946-): Grimaudi utcarészlet (Franciaország). Pasztell, papír, jelzett, 31x23 cm, paszpartuban.
10302.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
10303.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Sziklás táj. Kréta, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel. Szakadt paszpartuban. 40x53 cm
10304.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Benyovszky István (1898-1969): Itató csikós.. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 40x54 cm
10305.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: A sivatag emlékei. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x19 cm. Ritka!!
10306.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Bernhard Bernd Klötzer (1941-2025): Mágneses ketrec (Magnetkäfig). Vegyes technika (sokszorosított grafika), applikáció, papír, jelzett, számozott (46/160). 41,5x59 cm
10307.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
10308.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Biai-Föglein István (1905-1974): Margitszigeti fák. Rézkarc, papír, jelzett. 29x39 cm
10309.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10310.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Bicskei Karle János (1907-1967): Tatabányai bányászok, 1964. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé sérült (festéklepergéssel). Fakeretben. 45x65,5 cm.
10311.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF