Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Boldizsár István (1897-1984): Hanyag szomszéd udvara. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 19,5×30 cm
10324.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
10325.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
10326.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Bordás Ferenc (1911-1982): Építkezés (Budapest, Dunapart). Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 28,5x39 cm
10327.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bordás Ferenc (1911-1982): Havas táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29x39 cm
10328.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Bordás Ferenc (1911-1982): Utca az erdő szélén. Rézkarc, papír, jelzett, 24x29,5 cm
10329.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Boross Géza (1908-1971): Nagymarosi utca, 1953. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 14×21,5 cm
10330.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Boros Zsolt György (1944) Péch Antal - Pazola Henrik emlékérem terv. Tus, akvarell, Jelzett 20x30 cm
10331.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Borsos Miklós (1906-1990): 1514. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5x9 cm
10332.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Borsos Miklós (1906-1990): Élet az utcán, 1960-as évek. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x9 cm
10333.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Borsos Miklós (1906-1990): Férfi akt olajággal (Ady-illusztráció). Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5x9 cm
10334.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Borsos Miklós (1906-1990): Lányok a szabadban. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 19x27 cm
10335.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF