Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3463869
10324
523
Boldizsár István (1897-1984): Hanyag szomszéd udvara. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 19,5×30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3051730
10325
523
Boldizsár István (1897-1984): Szénahordás. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 23x29,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2536413
10326
523
Bolyki Viola (1977- ): Baba. Olaj, farost, jelzés nélkül, 90x64 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3518399
10327
523
Bordás Ferenc (1911-1982): Építkezés (Budapest, Dunapart). Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 28,5x39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3378515
10328
523
Bordás Ferenc (1911-1982): Havas táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29x39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3464244
10329
523
Bordás Ferenc (1911-1982): Utca az erdő szélén. Rézkarc, papír, jelzett, 24x29,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3499830
10330
523
Boross Géza (1908-1971): Nagymarosi utca, 1953. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 14×21,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3521961
10331
523
Boros Zsolt György (1944) Péch Antal - Pazola Henrik emlékérem terv. Tus, akvarell, Jelzett 20x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3511948
10332
523
Borsos Miklós (1906-1990): 1514. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5x9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3511943
10333
523
Borsos Miklós (1906-1990): Élet az utcán, 1960-as évek. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3511951
10334
523
4600
Borsos Miklós (1906-1990): Férfi akt olajággal (Ady-illusztráció). Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5x9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3497053
10335
523
Borsos Miklós (1906-1990): Lányok a szabadban. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 19x27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF