Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635037
10264
523
B. Altai Ilona (?-): Brazília. Pasztell, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 29×22,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3360311
10265
523
24000
B. Hajdu László (1926-1998): Nicolas Cage portréja, olaj, vászon, jelzett, 80x60 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3375924
10266
523
B. Hajdu László (1926-1998): Virágok és világok (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzés nélkül, 29,5×41 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3306085
10267
523
15000
B. Molnár Zsuzsa (-): Szürrealista vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett. 40x50 cm. Fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3402392
10268
523
B. Séday Mária (1925-2009), 2 db rajz egy paszpartuban: Enteriőr és fa. Tus, toll, papír, jelzett, B. Séday Mária autográf ajándékozási soraival. 6x11,5 és 11x10,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3299759
10269
523
900
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
3505976
10270
523
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Sivatagi álom. Színes rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán Koller Galéria bélyegzésével, kissé foltos, 18×19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3501573
10271
523
Bajor Ágost (1892-1958): Várakozás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap alján ázásnyomokkal, üvegezett fakeretben, hátoldali üveg repedt, 36×29,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3518761
10272
523
Bakányi Gyula (1955-): Hársfa. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán címkén feliratozott, 50×70 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3419214
10273
523
Baky Albert (1868-1944): Szarvas. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 24x34 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3411949
10274
523
Balázs György (1927-2015): Csendélet palackokkal, 2006. Akvarell, karton, jelzett, papírra kasírozva. 28x18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3475802
10275
523
Balázs György (1927-2015): Emberek a hídon, 1997. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 19,5x31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF