Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Póth István József (1898-1957): Enteriőr képekkel és bútorokkal. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 44×60 cm
10084.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Sz. Győrfy Klára (1925-2008): Lány (női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra fent. Fakeretben. Hátoldalán Műcsarnok raglap töredékével és töredékes címkével. 70x36 cm
10085.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (13/40). 45,5x34 cm
10086.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Félegyházi László (1907-1986): Csendélet mákoskaláccsal, 1966. Pasztell, papír, jelezve balra fent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10087.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Zajti Ferenc (1886-1961): Tanya a vízparton. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, hátoldalán Mihály Géza budapesti képkeretező 1930-40 körüli címkéjével, 44×61 cm
10088.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Bor Pál (1889-1982): Zenekar. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Laza paszpartuban. 25×17,5 cm
10089.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Balogh Margit (1898-1965): Kislány portréja, 1938. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 61x48 cm
10090.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 31x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 31x21 cm.
10091.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Kovács Attila (1938-2017): Geometria, 1973-76. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (26/50) a hátoldalán, lapméret: 40x40 cm. Kissé hullámos.
10092.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Würtz Ádám (1927-1994): Ó magyar Mária siralom, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (37/100). Üvegezett fakeretben. 39x27 cm
10093.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Nagy Nándor (1894-1979): Táj (Nagybánya környéke?), 1925. Ceruza, papír, jelzett. 24×19,5 cm.
10094.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Hetényi Tibor (1891-1977): Női akt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 55,5x37,5 cm
10095.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF