Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Bartos Endre (1930-2006): Távol a földtől. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 150x86 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10060.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Burghardt Rezső (1884-1963): Társaság a parkban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60x80 cm
10061.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50
Minimales Gebot:
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
Csóka László (1967-): Rivaldafényben, 2023. Olaj, vászon, jelzett. 120x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10062.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25
Minimales Gebot:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
Drégely László (1932-1990): Kártyalap, 1976. Olaj, fa. Jelezve balra fent: Drégely 1976. Hátoldalán töredékes raglappal. 64×25 cm
10063.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal és üvegekkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán régi töredékes raglappal. Javított. Kissé sérült. 80x59,5 cm
10064.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Eugene Bertrand (1858-1934), belga festő/belgian painter: Fiatal lány, 1896. Olaj, fatábla. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 27×22 cm
10065.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Szuly Angéla (1893-1976): Lány. Olaj, vászon, jelezve balra fent (halványan). Dekoratív fakeretben, 56,5×46,5 cm
10066.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Barta Mária (1897-1969): Alakok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fakeretben. 31,5x41,5 cm
10067.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Lucia Calinescu (1952-), román festő/romanian painter: Színes csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 55×65 cm. Fakeretben.
10068.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Basch Edit (1895-1980): Fiatal nő gyerekkel. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria - Új Magyar Képtár és BÁV 97. aukció raglapjával. 91x72,5 cm
10069.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Kádár György (1912-2002): Nyár (női akt). Olaj, farost. Jelzett. 25×35 cm. Fakeretben.
10070.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Makoldy József (1890-1957): Halászbástya, Budapest, 1923. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Makoldy József ajándékozási soraival Bory Jenő szobrász részére és Makoldy József ex domo grafikájával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 35x45 cm.
10071.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF