Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Gerzson Pál (1931-2008): Szigligeti táj, 1991. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 41×60 cm. Lap paszpartuban elmozdult (laza). Üvegezett fakeretben.
10072.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Illencz Lipót (1882-1950): Virágokat szedő lány. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm.
10073.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Szikra János (1921-2009): Csendélet halakkal, 1980 körül. Olaj, farost, jelezve balra lent, fakeretben, 50×70 cm
10074.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Deák János (1928-2018): Nagybányai utca. Olaj, karton. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, paszpartuban, 32x48 cm
10075.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Sztelek Norbert (1884-1956): Nagybánya környéki táj, 1941. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x50 cm/ Norbert Sztelek (1884-1956): Landscape around Baia Mare, 1942. Pastell on paper, signed, framed.
10076.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Élet a házban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x80 cm
10077.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Erőss László (1894-1934): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív. sérült fakeretben, 52×35,5 cm
10078.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Vlastimil Piha (1920-): Prágai panoráma. Olaj, tempera, karton. Jelezve bal lent (halványan). Kisebb felületi sérülésekkel (festéklepergésekkel). 53×97 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10079.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Jankovics Marcell (1941-2021): Elfogatás, Az Ember tragédiája c. rajzfilmből származó eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Jelzés nélkül. Animációtörténeti kuriózum. 26x34 cm
10080.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Kacziány Ödön (1852-1933): Szélmalom naplementében. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 35,5×59 cm
10081.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Horváth Éva Mónika (1965-): Színes társaság (cím nélkül). Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. 46x60 cm. Fakeretben.
10082.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 24×36,5 cm.
10083.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF