Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Élesdy István (1912-1987): Mátyás-templom, Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással. 19,5x15 cm
10420.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Élesdy István (1912-1987): Táj birkákkal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos, 30×42 cm
10421.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Élesdy István (1912-1987): Vízparti jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 15,5x17 cm.
10422.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
10423.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Erdős Géza (1910-1964): Vízparti táj, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, eredetiség igazolással, 23x34 cm
10424.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Erika Giovanna Klien (1900-1957): Das moderne Hotel 1925. Modernista grafika. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Újság címlapján. 22p. 31x23 cm
10425.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Erwin Haug (-): Ékszer terve (ötvösművészet), feltehetően 1920 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lapszéli apró sérülésekkel és apró foltokkal. 26,5×19 cm. A tételhez tartozik egy igazolás Erwin Haug pforzheimi tanoncversenyen elért I. helyezéséről kiállított igazolással és egy könyvvel, belső kötéstáblára ragasztva I. helyezésről kiállított kis beragasztott raglap.
10426.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
F. Kun Márta (1908 - 1990): Téli kert. Olaj, vászon, jelzett 60x70 cm Dekoratív keretben
10427.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Fajó János (1937-2018): Ellipszis neon-narancs, 2005. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány A/E. jelzéssel. Lap alján vágásnyommal és törésnyommal. Lapméret: 70x50 cm
10428.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Fajó János (1937-2018): Fehér metszés, 1967-1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XXIII/XL), üvegezett fakeretben, 52x47 cm. Az 1991-ben megjelent Szerigráfia a 60-as évekből c. mappából. / János/Jan Fajó (1937-2018): White cut, 1967-1991. Serigraphy on paper, signed, numbered (XXIII/XL), framed, 52x47 cm
10429.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50
Minimales Gebot:
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció (cím nélkül), Graf &amp; Schelble Galerie, Basel, kiállítási plakát, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap tetején apró rajzszög ütötte lyuk javításával. Kép mérete: 55x40 cm.
10430.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Fajó János (1937-2018): Vörös és kék formák. Szitanyomat, karton, felragasztva. Jelzett, számozott (39/50), 23x15 cm Keretben
10431.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF