Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3464331
10600
523
Kádár Katalin (1951- ): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3521944
10601
523
Kádas István (1941-): Kőszeg. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 29,5×39,5 cm feltekerve noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3208784
10602
523
3200
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3494051
10603
523
Karácsony Attila (-): Virágom. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 70×50 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3496908
10604
523
Karácsonyi Irén (1908-1992): Domboldal. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 29,5x49,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3500371
10605
523
24000
Karácsonyi Irén (1908-1992): Kockakővet fektetők. Tempera, olaj, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 38,5×49,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3386328
10606
523
24000
Kardos János (1946-2018): Színes kavalkád. Vegyes technika, karton, jelezve balra lent, 70x101 cm. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3450951
10607
523
13000
Karel Krejčík (1857-1901): Divatos hölgy. Lavírozott tus, fedőfehér, papír, jelzett. Kissé kopott paszpartuban. 14x12,5 cm / Karel Krejčík (1857-1901), Czech painter: Lady portrait. Ink and top white on paper, signed, in passepartout. 14x12,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3167174
10608
523
Káró Géza (1907-): Brüsszeli Szent Mihály és Szent Gudula-székesegyház belseje. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent, 49x35 cm. Régi fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3135378
10609
523
13000
Károly Éva ( - ): Nyári táj patakkal. Olaj, vászon, jjl.: Károly É. 40x60 cm, keretben, kis sérüléssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3136533
10610
523
19000
Károly Éva (-): Őszi erdő. olaj, vászon, jjl: Károly Éva 1996. 100,5x70,5 cm, keret sérült, kép jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3388263
10611
523
3800
Károlyi András (1938-2023): A toll és az ecset összebékülése. Tus, toll, akvarell, papír, jelzett. 25x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF