Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Miháltz Pál (1899-1988): Szentendrei utca, 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. 42x54 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10108.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Molnár Z. János (1880-1960): Virágok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Apró sérülésekkel. 60x80 cm
10109.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Szentiványi Lajos (1909-1973): Szilveszteri éj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes raglapjával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm
10110.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Josef Burda (1827-): Divatos fiatal hölgy, 1860. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 23x20,5 cm / Josef Burda (1827-): Young woman in fashion, 1860. Watercolour and pencil on paper, signed, framed. 23x20,5 cm
10111.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Borbély Zsolt (-): Capriccio No. 18. Olaj, kollázs, vászon, jelzett a hátoldalán, 70x100 cm
10112.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
45 000 HUF
121,95
140,63
Minimales Gebot:
45 000 HUF
45 000 50 000 60 000
Pick Emmy (1900 - ?): Éva (női portré). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon 1930 körüli raglapjával. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Sérült. 75x62 cm
10113.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Kerékgyártó János (1965-): Párizs 9 (Férfi kutyával). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva a művész honlapján: https://kerekgyartojanos.hu/galeria-festmenyek/#lg=1&amp;slide=96. 90x70 cm
10114.

Kerékgyártó János (1965-): Párizs 9 (Férfi kutyával). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva a művész honlapján: https://kerekgyartojanos.hu/galeria-festmenyek/#lg=1&slide=96. 90x70 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Hajgató Ferenc, Boldogfai (1900 körül-?): Rabbi portréja. Olaj, vászon. Jelzett. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm.
10115.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Galla Miklós (1959) : Színes vonalak. Akril, farost, jelzett, üvegezett keretben 42x58 cm
10116.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Tót Endre (1937-): Prelude of mail art, 1971. Ofszet, papír, jelezve jobbra lent nyomtatva, hátoldalán a művész pecsétjei. Hajtásnyomokkal, apró szakadással. 41,5x29,5 cm.
10117.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
10118.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Papp Sándor (1953-): Kerékpárverseny 2. Olaj, vászon, faroston. Jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Szabó Lajos (szerk.): Ezüstgerely 2011., oldalszám nélkül. 59,5x73 cm. Fakeretben.
10119.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF