Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet I. Rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. Szakadással. Üvegezett fakeretben. 39x30 cm
10636.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kiss Terézia (1928-2016): Virág szoborral. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×29 cm
10637.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kiss Zoltán (1965-): Cím nélkül, 2000. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 10/13, 40x58 cm
10638.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Kiss Zoltán (1965-): Tércsomók III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 13/13, 31x41 cm
10639.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Klammer Mariska (1877-?): Enteriőr. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 55x68 cm. Dekoratív fakeretben.
10640.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
10641.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Klement Zoltán (1967-): Táj. Olaj, farost, jjl.: Klement 13x20,5 cm
10642.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10643.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Klimó Károly (1936-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra fent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben. 60x80 cm / Károly Klimó (1936-): Still life. Oil on wood fibre. Signed. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed. 60x80 cm
10644.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Klossy Irén (1943-): Ősz. Linómetszet, papír. Jelzett. Művészpéldány X 1/2 E.A VII/VIII számozással Paszpartuban. 15,5x51 cm
10645.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Koch Vilmos (1927-2006): Búzamező. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10646.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció (Cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. 33x28 cm
10647.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF