Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Nolipa István Pál (1907-1986): Konyharészlet, 1938. Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm
10804.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Nyári cukrászda, Budapest, 1971. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 19x16 cm
10805.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Országház utca eleje (Budai vár), 1973. Linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x24 cm.
10806.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nolipa István Pál (1907-1986): Portré (önarckép?), 1939. Ceruza, papír. Jelzett. 34x24,5 cm
10807.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Szentendre, Szamárhegy. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Szakadással. 40x50 cm.
10808.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Nolipa István Pál (1907-1986): Színes gép, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 28x19,5 cm
10809.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Torun, utcarészlet (Lengyelország), 1975. Színezett linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x25 cm.
10810.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nolipa István Pál (1907-1986): Újságos kép, 1945. Olaj, papírlemez. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 21,5x29 cm.
10811.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Vasas otthon udvara, Csillag u. (Nagy Győri István u., Pesterzsébet), 1939. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm
10812.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
10813.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Önarckép, 1943. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 34x24 cm.
10814.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Nyergesi János (1895-1982): Ökrösszekér kocsissal (1910 v. 1970?). Ceruza, akvarell, papír, jelzett. 30x43,5 cm.
10815.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF