Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Tábori József (1928-2001): Tiszapart, Mártély. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 60x73 cm
11020.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Egyensúly. Akvarell, kréta, papír, jelzés nélkül. 33x47 cm, üvegezett fakeretben.
11021.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Tassy Béla (1942-): Obermayer Ernő portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
11022.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Tavaszy Noémi (1927-2018): Sirató ember dala (Ady Endre). Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12,5x9 cm.
11023.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Temesvári Ferenc (1960-): Naplemente a tengerparton. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm.
11024.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Thorockai-Vigand Ede (1870-1945): Az én falum Fametszet papír, jelezve a dúcon, 17 db különböző funkciójú, de egységes arculatú épület terve. (iskola, községháza, disznóól, stb) 8 oldalas kiadvány, merített papíron 20x28,5 cm .Ritka.
11025.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Tichy Kálmán (1888-1968): Anna utca a Várban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x31 cm.
11026.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Rókus kórház 1928 (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, fakeretben. 20x15 cm
11027.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tolnay Imre (1968-): Cím nélkül, 1999. Litográfia, papír, jelzett. 50x35 cm
11028.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tolnay Imre (1968-): Szavak sodra I., 2004. Litográfia, papír, jelzett, IV/VIII számozással. Üvegezett fakeretben. 38x26 cm
11029.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tolnay Imre (1968-): Szavak sodra II, 2004. Litográfia, papír, jelzett, IV/VIII számozással. Üvegezett fakeretben. 38x26 cm
11030.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágzó park. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 25×35 cm
11031.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF