Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3460988
11020
523
Tábori József (1928-2001): Tiszapart, Mártély. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 60x73 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3496515
11021
523
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Egyensúly. Akvarell, kréta, papír, jelzés nélkül. 33x47 cm, üvegezett fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3334875
11022
523
Tassy Béla (1942-): Obermayer Ernő portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3434844
11023
523
Tavaszy Noémi (1927-2018): Sirató ember dala (Ady Endre). Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12,5x9 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3494056
11024
523
Temesvári Ferenc (1960-): Naplemente a tengerparton. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3477355
11025
523
Thorockai-Vigand Ede (1870-1945): Az én falum Fametszet papír, jelezve a dúcon, 17 db különböző funkciójú, de egységes arculatú épület terve. (iskola, községháza, disznóól, stb) 8 oldalas kiadvány, merített papíron 20x28,5 cm .Ritka. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3504322
11026
523
Tichy Kálmán (1888-1968): Anna utca a Várban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x31 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3522108
11027
523
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Rókus kórház 1928 (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, fakeretben. 20x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3520749
11028
523
Tolnay Imre (1968-): Cím nélkül, 1999. Litográfia, papír, jelzett. 50x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3518659
11029
523
Tolnay Imre (1968-): Szavak sodra I., 2004. Litográfia, papír, jelzett, IV/VIII számozással. Üvegezett fakeretben. 38x26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3518657
11030
523
Tolnay Imre (1968-): Szavak sodra II, 2004. Litográfia, papír, jelzett, IV/VIII számozással. Üvegezett fakeretben. 38x26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3518765
11031
523
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágzó park. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 25×35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF