Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül: Lány rózsák közt. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36x28,5 cm
10945.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Jelzés nélkül: Liszt requiem. Olaj, papír. Papírra kasírozva. 59,5×42 cm
10946.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Ló. Tus, papír, üvegezett fakeretben. 42,5x30 cm.
10947.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Marylin. Olaj, vászon. 50x59,5 cm
10948.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül: Mátyás-templom, Budapest. Szitanyomat, papír. Lapszéli elszíneződésekkel. 30x21,5 cm
10949.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jelzés nélkül: Napfényes udvar. Olaj, karton, dekoratív fakeretben. 37x57 cm
10950.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Nó-maszkok. Tus, toll, hártyapapír, lap széle vágott, 17×26 cm
10951.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Női akt. Akvarell, tus, papír. Foltos. Lap alja vágott. 37x26cm
10952.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jelzés nélkül: Palóc duda, nógrádi dudás, verbuválás. Tus, toll, hártyapapír, lap széle vágott, 13×33 cm
10953.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Péterváradi erőd. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 24×35 cm
10954.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Jelzés nélkül: Pipázó. Ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 17,5×11 cm
10955.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Jelzés nélkül: Repülő paripa (ló). Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 43×61 cm.
10956.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen