Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Előkelő úr portréja. Olaj, vászon. Antik, kissé sérült fakeretben. 44,5x37 cm.
10777.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Molnár jelzéssel: Házibuli (cím nélkül), 1976. Olaj, vászon. Fakeretben. 70x50 cm.
10778.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül: Női szürrealista portré. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 43×40 cm
10779.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Edit jelzéssel: Női szürrealista portré. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben, 40×30 cm
10780.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Makkai jelzéssel (M. Makkai Piroska?): Őszi táj. Olaj, farost. Fakeretben. 40,5x56,5 cm
10781.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan (A Siola?) jelzéssel , XIX. sz. második fele: Portré. Olaj,vászon. Hátoldalán Société de Peinture Parisienne Vienne raglapjával. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36×29,5 cm
10782.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm
10783.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet. Szén, papír. Fakeretben, 37×45 cm
10784.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül: Női és férfi aktok. Akvarell, papír, 40×59 cm
10785.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Körmeneti zászlók, Nyugat-Magyarország, 5 db. Olaj, vászon. Egyik kétoldalas. Vakráma nélkül. Sérült (festéklepergésekkel). 50×40 cm körüli méretekben.
10786.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Sajó jelzéssel: Városka látképe alakokkal, 1918. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 57,5*45 cm. Dekoratív fakeretben.
10787.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Jelzés nélkül (Kenedi Kern Andor?): Art deco női akt. Olaj, vászon. 60x50 cm
10788.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen