Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

TM jelzéssel: Hálójavítók. Vegyes technika, papír. 23x33 cm. Üvegezett fakeretben.
11125.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
TM jelzéssel: Pár. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
11126.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tóth jelzéssel: Hajóállomás. Tempera, papír. Paszpartuban. 34x49,5 cm
11127.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vagyóczky Károly (1941-): René Descartes portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×28,5 cm
11128.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Varga Ferenc jelzéssel: Mi újság (Pestszenterzsébet, 1942). Akvarell, papír, lapszéli apró sérüléssel és foltokkal, 39,5×29,5 cm
11129.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Varga I jelzéssel: Menyecske. Olaj, karton, szélén kissé sérült. 35x25 cm
11130.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Vermes jelzéssel, XX. sz. eleje: Budapesti utca magyar lobogókkal. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24×32 cm
11131.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Vincent H jelzéssel: Vaddisznó. Olaj, farost. Fakeretben. 40×50 cm
11132.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Wéber jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Sérült. Keretben. 30x60 cm
11133.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen