Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

11065.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Olvashatatlan jelzéssel: Mesevilág, 1989. Tus, papír. Paszpartu széle sérült. 51,5×36 cm
11066.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Mesterházi Lajos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11067.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Metamorfózis. Vegyes technika, nyomat, papír, 15x42 cm, üvegezett fakeretben.
11068.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Nagy Ő. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 8×27,5 cm
11069.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Párizs, Fontaine Moli?re (Moliere-kút), 1924. Rézkarc, papír. Számozott (7/25). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 17,5×23 cm
11070.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis VII, 1987. Monotípia, papír. 28x42 cm
11071.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis VIII, 1987. Monotípia, papír. 28,5x45 cm
11072.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis XI, 1987. Monotípia, papír. 28x42 cm
11073.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, farost. 50×36 cm.
11074.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel: Röpülj páva, 1989. Tus, ceruza, papír. Paszpartu széle sérült. 46×25,5 cm
11075.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Sárga-vörös-kék billiárd, 1995. Színes rézkarc, papír. Lapszéli elszíneződésekkel. 18,5x29 cm
11076.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen