Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

NA jelzéssel: Színes formák. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva, 40×50 cm
11005.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Oko jelzéssel: Jelenet. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 25x32,5 cm
11006.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan (Barcsay?) jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Olaj, rétegelt falemez. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 12,5x57 cm
11007.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan (Csömöri?) jelzéssel: Zöldellő táj. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben. 42x28,5 cm
11008.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan (Gréb?) jelzéssel: Veres patak, arany zuzda, 1933. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 13,5x8,5 cm.
11009.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan (Keresztessy?) jelzéssel: Verőce, 1964. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29x40,5 cm
11010.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan (Nagy?) jelzéssel: Pár (női hátakt). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (71/100), üvegezett fakeretben, 40×30 cm
11011.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Olvashatatlan (Oracra?) jelzéssel: Társaság. Olaj, vászon. Fakeretben. 36x54,5 cm
11012.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan (S. M?) jelzéssel: Tórával táncoló rabbi. Nyomat, selyem. Hátoldalán Manor Gallery, Izrael eredetiségigazolásával. Üvegezett keretben. 36,5x25 cm
11013.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
11014.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel (?): Bivalyok. Olaj, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30x21 cm
11015.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel (Antal Frigyesné Waldbauer Ilona?): Őszi táj. Kréta, papír. Üvegezett fakeretben. 24x32,5 cm
11016.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen