Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Kürti jelzéssel: Tehenek a tájban. Olaj, vászon. 75x100 cm
10981.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
L. K. jelzéssel (Lotz Károly?): Szarvasmarha. Ceruza, papír. Szakadásokkal. 30×40 cm
10982.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Lampert jelzéssel (Lampért András?): Zöldellő táj. Akvarell, papír, paszpartuban. 27,5×42 cm
10983.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Laura jelzéssel: Tengerpart pálmafákkal. Olaj, vászon. 50×70 cm
10984.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Lendvay L jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vitorlások a holdfényben. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 62×22 cm
10985.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Linke K. jelzéssel, XX. sz. eleje: Csendélet. Olaj, karton. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 18x25 cm
10986.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
M.S. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 61×45 cm
10987.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Marotta jelzéssel: A természet ölén. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, 30×40 cm
10988.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Mathis jelzéssel: Táj (Erdély?). Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 41x28,5 cm
10989.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
MB jelzéssel: Színes város. Olaj, vászon. Sérült fakeretben. 50x40 cm
10990.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Mészáros E jelzéssel: Kisváros. Akvarell, papír, jelzett, elszíneződésekkel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5×21,5 cm
10991.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Mikita Elemér (XX. sz. első fele): Csendélet dinnyévek. Olaj, karton. Jelzett. Fakeretben. 39x29,5 cm
10992.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen