Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Bart (?) jelzéssel, XX. sz.vége/XXI sz. eleje: Crescendo. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 28,5×19,5 cm
10861.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bart (?) jelzéssel, XX. sz.vége/XXI sz. eleje: Gettó. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 15x10 cm
10862.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Beregi Vilmos (?-1970): Téli táj, Szolnok. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kisebb szakadásokkal. 28,5×20,5 cm
10863.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bernáth Aurél jelzéssel: Festőiskola. Akvarell, ceruza, papír. Lap bal felső sarkában törésnyommal. 29,5×13 cm. Üvegezett keretben.
10864.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bernáth Aurél jelzéssel: Festőnövendékek. Akvarell, ceruza, papír. 29,5×22,5 cm. Üvegezett keretben.
10865.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
BJ jelzéssel: Lovaskatona. Szén, papír, üvegezett fakeretben, 39,5×28 cm
10866.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Bor jelzéssel: Színes táj. Olaj, farost. 30x22 cm. Dekoratív fakeretben.
10867.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Böröcz jelzéssel, (XX. sz. végi naiv festő): Bábolnai ménesudvar ötösfogattal, 1995. Olaj, farost. Fakeretben. 47x79 cm
10868.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
C. M. jelzéssel: Bibliai jelenet, 1870. Ceruza, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. Hajtásnyomokkal. 18×23,5 cm.
10869.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Crisan jelzéssel: Kisfiú portréja. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 60×50 cm
10870.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Dési Huber jelzéssel: Táj. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 49,5x37 cm
10871.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Dobó jelzéssel: Pécs, Balokány, 1930. Pasztell, papír, 31,5x47,5 cm, üvegezett fakeretben.
10872.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen