Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

10849.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
18 db rajz. Klf. technikák, papír, részben jelzett, többségében jelzés nélkül. Klf, méretekben.
10850.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
10851.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
AB jelzéssel: Nádas. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 21×29 cm
10852.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
10853.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
AForey jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet vadkacsával. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Kardos Henrik és Társa pápai festékkereskedő 1920-30 körüli bélyegzésével. Dekoratív, sérült fakeretben. 30x58 cm
10854.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Andrásy R jelzéssel: Téli tanya. Olaj, vászon. Hátoldalán női akt. 40x50,5 cm.
10855.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
B. S. 14 jelzéssel: Rozsdás homok. Vegyes technika, vászon. 40x40 cm
10856.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Wigner Jenő portréja. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel, 39×29 cm
10857.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Zsigmondy Richárd portréja. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel, 39×29 cm
10858.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Balla B jelzéssel: Jelenet. Olaj, karton 25,5x35 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10859.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Bardi jelzéssel: Hölgy a Vajdahunyad várnál (Városliget, Budapest). Nyomat, papír, 24x34 cm
10860.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen