Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül, magyar festő, XX. sz. eleje: Férfi hegedűvel (műteremben, festményekkel). Olaj, vászon. Sérült. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 31x29 cm
10825.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Égig érő fa. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 45x34 cm
10826.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet hegedűvel, 1943. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 68,5x79 cm.
10827.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül: Fiatal katona portréja, 1880. Akvarell, papír. Hátoldalán "Vienne le 9. Novembre, 1880". Üvegezett fakeretben, 8,5×6 cm
10828.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Kutyasétáltatás. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Üvegezett, kopott fakeretben. 31,5x24 cm
10829.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül: Virágzó park. Olaj, karton. Szélein kissé sérült. 47x57cm. Üvegezett, antik, sérült fakeretben.
10830.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Olvashatatlan jelzéssel (Arató István?): Táj. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, 23,5×29 cm.
10831.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Komlódi jelzéssel: Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, 62×40,5 cm
10832.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Mattis jelzéssel (ifj. Mattis-Teutsch János?): Vízparti táj. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37,5x54,5 cm
10833.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Balkányi-Balogh jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 51x40,5 cm
10834.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Ács M jelzéssel, XX. sz. első fele: Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, kartonon. 49x39 cm
10835.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Jelzés nélkül (ifj. Mattis-Teutsch János?): Táj. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 15x10 cm
10836.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen