Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül (Koszta József?): Női portré. Olaj, vászon. Hátoldalán utólagosan felragasztott "Koszta Józsaf művei. 75. Ülő nő. Gróf Andrássy Gyula tulajdona." feliratú címkével. Javított. Apró felületi sérüléssel. 100x70 cm.
10813.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. eleje: Juhász nyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 46×42 cm
10814.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Jelzés nélkül, XVIII. sz. festő: Portré, olaj, vászon, restaurált, dublírozott. Fakeretben. 57×46 cm
10815.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Jelzés nélkül, XVIII. sz. festő: Női portré, olaj, vászon, restaurált. Fakeretben. 57×46 cm
10816.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Jelzés nélkül, 1920-40 körül működött festő: Divatos art deco hölgy brossal. Olaj, vászon. 80×70 cm
10817.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Molnár jelzéssel: Pihenő lány, 1957. Olaj, farost. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró felületi sérülésekkel. 122x77 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10818.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, feltehetően olasz festő, XX. sz. eleje: Vándor (Dante). Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 45x37 cm
10819.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Jelzés nélkül (Gedő Lipót?): 4 db meseillusztráció. Akvarell, tus, papír. 6,5x8 és 15x11 cm közötti méretekben. Paszpartuban, szélein ázásnyommal
10820.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele, feltehetően magyar festő: Orgonás csendélet. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Hátoldalán 1989 utáni MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív, kopott fakeretben. 85,5x71 cm.
10821.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége, feltehetően osztrák festő: Copfos lányka, 1895. Olaj, fatábla. Sarkaiban kissé sérült. 17,5x12,5 cm
10822.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Hanna Noglinski jelzéssel, XX. sz. eleje: Tulipánok. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 48x43 cm
10823.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele (Szarka László?): Bohóc. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 41x31 cm
10824.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen