Es ist zu lizitieren
10813.
517. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
80 000 HUF
216,80 EUR, 250,00 USD
80 000 HUF
Jelzés nélkül (Koszta József?): Női portré. Olaj, vászon. Hátoldalán utólagosan felragasztott "Koszta Józsaf művei. 75. Ülő nő. Gróf Andrássy Gyula tulajdona." feliratú címkével. Javított. Apró felületi sérüléssel. 100x70 cm.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |