Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül, feltehetően német vagy észak-európai festő: Halászok vitorlással, 1877. Olaj, vászon. Szélein kissé kopott. 26,5x32,5 cm
10801.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan vagy BV jelzéssel vagy jelzés nélkül, 7 db mű: Erotikus jelenetek. Vegyes technika, üveg (Hinterglasmalerei). 16,5x12 cm
10802.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók a tengeren. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben. 40×60 cm
10803.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon.Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 32,5x40,5 cm
10804.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Csendélet. Olaj, farost, kissé sérült, 76,5×51 cm
10805.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Olvashatatlan jelzéssel: St. Michael. Ceruza, kréta, papír. Paszpartuban. 35x24,5 cm
10806.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Jelzés nélkül: Kalapos lány. Tus, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 28×17,5 cm
10807.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Jelzés nélkül: Hajó a tengeren. Olaj, karton. Kissé sérült. 47,5x63 cm. Dekoratív, sérült fakeretben
10808.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Olvashatatlan jelzéssel: Zöldellő táj, 1940. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 48x61 cm.
10809.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas a viharban, 1946. Ceruza, papír. 10x14,5 cm
10810.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan (Thieme?) jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1855 (biedermeier szépség). Olaj, vászon. Antik, korabeli, kissé sérült fakeretben. 54x42 cm
10811.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50
Minimales Gebot:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége, feltehetően osztrák festő: Kisfiú kalapban (késő biedermeier portré). Olaj, fatábla, hátoldalán A. Ebeseder bécsi művészellátó feliratával és Kovács Dezső műgyűjtő, műkereskedő töredékes hagyatéki bélyegzővel. Apró felületi sérülésekkel, fatábla kissé hajlott. 32x25,5 cm
10812.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen