Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül, XIX. sz., feltehetően osztrák festő: Hölgy portré. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 64,5x49 cm
10789.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Fischl jelzéssel: Schönbrunni részlet, 1928. Akvarell, papír. Paszpartuban. 35x24,5 cm
10790.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, feltehetően magyar festő: Női portré. Olaj, vászon. Javított. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakerettel. 65x47 cm.
10791.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, feltehetően magyar festő: Férfi portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel, 70x46,5 cm.
10792.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Erdélyi jelzéssel: Újságot olvasó férfi, 1934. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve, vakráma nélkül. 140x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10793.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Olvashatatlan (Olga...) jelzéssel, Georges Braque után: Csendélet. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 68x48 cm
10794.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Olvashatatlan jelzéssel (Kendra Der...?): Egzotikus szépség legyezővel. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 75x60 cm.
10795.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Ziffer Sándor (?): Csendélet. Szén, papír, jelezve jobbra fent. Paszpartuban. 29,5x20,5 cm
10796.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan (Smith?) jelzéssel, XX. sz. vége: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x70 cm.
10797.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Hangulatos táj. Olaj, vászon. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben.
10798.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
G. Müller-Siedenburg jelzéssel: Csendélet homárral és pezsgővel, 1921. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 48x64 cm.
10799.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Jelzés nélkül: Portré. Vegye technika, papír, sérült. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 55,5×78 cm
10800.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen