Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül, feltehetően dél-ázsiai alkotó: Jelenet. Vegyes technika, selyem. Üvegezett fakeretben. 32×24 cm
10909.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül, feltehetően román művész: Metamorfózis. Rézkarc, papír. 20x13 cm
10910.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Virágok. Olaj, fa. Apró felületi sérülésekkel. 52x35,5 cm
10911.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül, Rembrandt után: Arckép. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 10x5,5 cm.
10912.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Jelzés nélkül, részben Révész Imre és Barabás Miklós után (több rajz egy lapon): Petőfi a nép között; Bem; Érted haltuk szent világszabadság; Nagyszebeni csata; Székelyek rohama erdélyi Kárpátokban. Golyóstoll, hártyapapír, hajtva, lapméret: 44,5×32,5 cm
10913.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
10914.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Vinum (mulatozó társaság karikaturisztikus ábrázolása). Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 8,5×11,5 cm.
10915.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Enteriőr. Olaj, papír. Lapszéli kisebb szakadással, törésnyommal. 53×42,5 cm
10916.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Fekvő női akt. Olaj, vászon. Kissé sérült 28x50 cm
10917.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Lány az udvaron. Olaj, vászon. 50×70 cm
10918.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Lány népviseletben. Ceruza, papír. 25×20 cm.
10919.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, vászon, sérült, hajtva, vakráma nélkül. 60x50 cm
10920.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen