Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

H jelzéssel: Hajó vagy hadihajó, 1914 augusztusa. Ceruza, papír. Papírra kasírozva. 10,5×16 cm.
10897.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ilyés L jelzéssel: Golyókkal játszó gyerekek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 20x16 cm
10898.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jelzés nélkül (Istókovits Kálmán?): Aktok. Rézkarc, papír. 16,5×10 cm
10899.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül (Palotás Mária?): Téli erdő. Olaj, vászon. Fakeretben. 60x80 cm.
10900.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül (Rácz István?): Halásztanya. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 32,5×23,5 cm.
10901.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Jelzés nélkül (régi metszet után): Buda a Dunáról lefelé tekintve, rézkarc, papír, 19×26,5 cm
10902.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül (régi metszet után): Buda és Pest, rézkarc, papír, lapszéli apró folttal, 19×26,5 cm
10903.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül (Somló Jenő?): Szent család. Olaj, vászon. Sérült. Hátoldali felirat szerint a festmény eredeti mérete 80x100 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 34x54 cm
10904.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül (XX. sz. első fele): Almahámozó. Olaj, vászon. Javított, sérült. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 27,5x22,5 cm
10905.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül (XX. sz. első fele-közepe): Nagyváros. Akvarell, papír, lapszéli kisebb szakadással, 30×42 cm
10906.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Jelzés nélkül, 2 db rajz egy lapon: Harangláb tetején sugárba foglalt kereszt, Kakasd, Tolna; Fiait saját vérével etető pelikán a hódmezővásárhelyi templom szószékén. Tus, toll, hártyapapír, lap széle vágott, 18,5×17 cm
10907.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül, Derkovits után: Végzés. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 32,5×28 cm.
10908.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen