Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Gáborffy jelzéssel: Faluvége libákkal. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 34,5×49,5 cm
10885.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Gacs Gábor (1930-2019): Juhász Ferenc portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, lapszéli apró elszíneződéssel, 39×28,5 cm
10886.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gacs Gábor (1930-2019): Sarkadi Imre portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×28,5 cm
10887.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gáspár jelzéssel: Táj. Olaj, farost. 40x50 cm
10888.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
GH jelzéssel (Glatz Henrik?): Városrészlet, 1916. Ceruza, papír. 12×15,5 cm.
10889.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Glatz jelzéssel (Glatz Oszkár vagy fia, Henrik?): Bujáki lány, 1938. Ceruza, papír. 24,5×17 cm.
10890.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Gódy Mária jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10891.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Grégász M jelzéssel: Imádkozik a király (Ferenc József), 1914. Ceruza, papír. 17x22,5 cm
10892.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gy. V. jelzéssel: Csendélet. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 31x41 cm
10893.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
HC jelzéssel: Női akt, 1926. Vöröskréta, papír. Kartonra kasírozva. 32,5×19,5 cm.
10894.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Herrer C jelzéssel: Hangulatos utca. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 20×15 cm
10895.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Hidasi J. jelzéssel: Csendélet szőlőkkel. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 27,5×42 cm
10896.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen