Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Dobroszláv jelzéssel: Szélmalon alkonyatkor. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x45 cm.
10873.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Gyűrődések (cím nélkül). Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 40,5×28,5 cm.
10874.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Drabant L. jelzéssel: A természet varázsa. Olaj, farost. Fakeretben. 50x20 cm
10875.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Ék Sándor (1902-1975): Kislány babával. Litográfia, papír, jelzett, 38×26 cm. Kartonra kasírozva.
10876.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Emeric Beauday jelzéssel, Gabriel von Max után: Jézus beteget gyógyít, 1934. Olaj, vászon, feltekerve, sérült, 95x71 cm.
10877.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Endrédy György (1910-1988): Őszi erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett, 38,5×28 cm
10878.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Endrédy György (1910-1988): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×28,5 cm
10879.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Erdély jelzéssel: Csendélet szoborral és vázával, (1919?). Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 43,5×27,5 cm
10880.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Farkas jelzéssel: Női aktok. Ceruza, papír. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 61,5×43,5 cm
10881.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ferenczy Valér jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 44x40 cm
10882.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Forrai jelzéssel (Forrai Gábor?): Téli erdő. Olaj, farost. 50×34,5 cm.
10883.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Gaál R jelzéssel, XX. sz. vége: Élet a földeken. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 34x46,5 cm
10884.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen