Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül: Erezet. Monotípia, papír. Plexiüvegezett keretben. 28x42 cm
10933.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Jelzés nélkül: Fekvő női akt. Akvarell, papír. Hátoldalán ülő női akt ceruzarajz. Lapszéli apró sérüléssel. 38×50 cm
10934.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül: Gólyák. Olaj, vászon. 17x23 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben
10935.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Hazafelé. Rézkarc, papír. Gyűrődésekkel. 27,5x33,5 cm
10936.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Horgászó és csónakázó gyerekek. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 35,5×48 cm
10937.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10938.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Jelzés nélkül: Kárpátaljai magyar templom. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm.
10939.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül: Katonák komáromnál (1848-49-es forradalom és szabadságharc). Tus, toll, hártyapapír, 16×17 cm
10940.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül: Kawasaki-motoros. Golyóstoll, papír, 13x19 cm.
10941.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Kikötő. Vegyes technika, papír. 38x54 cm.
10942.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Jelzés nélkül: Kisvárosi utca járókelőkkel. Akvarell, papír. Dekoratív fakeretben, 17×35,5 cm
10943.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül: Lányka babákkal. Akvarell, selyem. Foltos. 17x27 cm. Üvegezett fakeretben.
10944.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen