Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül: Sikeres erőfeszítés. Tus, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 23,5x15 cm.
10957.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Szentendre, Fej II. Vegyes technika, üveg applikáció, fa, fakeretben, 29,5x20,5 cm
10958.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül: Színes enteriőr ülő alakkal. Olaj, farost. Sarkaiban apró sérülésekkel. 60x50 cm.
10959.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Jelzés nélkül: Színes portré. Olaj, farost. Jobb alsó sarkában apró felületi sérüléssel. 60x40 cm.
10960.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Színes portré. Olaj, vászon. 50x40 cm
10961.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Jelzés nélkül: Színes táj. Akvarell, papír. Hátoldalán paszpartuzás nyomaival. 33x47,5 cm.
10962.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Jelzés nélkül: Színes táj. Olaj, farost. Fakeretben, 33×43 cm.
10963.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
10964.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Jelzés nélkül: Szürreális táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50×47 cm.
10965.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül: Városrészlet csatornával. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 39×25,5 cm
10966.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Vigyázat harap (karikatúra v. illusztráció). Ceruza, papír, 23x15 cm
10967.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, farost. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x29,5 cm
10968.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen