Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül: Vízparti táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 33x47 cm.
10969.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Akvarell, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. 61×43 cm
10970.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül: Zenekar. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben, foltos paszpartuval. 15×6,5 cm.
10971.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Zugligeti panoráma, 1973. Akvarell, papír. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×36,5 cm
10972.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Kaeser vagy Kaiser jelzéssel: Párizs, Sacré Coeur. Rézkarc, papír, lap széle sérült. 13,5x9,5 cm
10973.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kassák Lajos (1887-1967): Geometrikus kompozíció. Nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 13,5×9,5 cm
10974.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Király jelzéssel: Hegyvidéki táj. Tempera, karton. Szélén kissé sérült. 42x29,5 cm
10975.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Korga jelzéssel: Női aktok (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír. Lap egyik sarkában apró sérüléssel. 61x42,5 cm
10976.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10977.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
10978.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Kremper Antal jelzéssel: Kalapos, tus, papír, 14x10
10979.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kühl jelzéssel (Anna Kühl?), XX. sz. eleje: Vitorlások. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25x35 cm
10980.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen