Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet kaktusszal. Kréta, papír, üvegezett fakeretbenn 40x28,5 cm
11089.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos park. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm
11090.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Ölelkező formák, 1983. Tus, toll, papír. Paszpartuban. 27,5x20 cm.
11091.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel v. jelzés nélkül: Balaton. Akvarell, papír. Apró szakadással. Papírra kasírozva. 21x30 cm
11092.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz, közte több női akt tanulmány. Klf. technikák, papír, klf, méretekben.
11093.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz, közte több női akt tanulmány. Klf. technikák, papír, klf, méretekben. Részben sérült.
11094.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: 30 db rajz és sokszorosított grafika, közte néhány kevés Dunakanyar. Klf. technikák, papír, klf, méretekben. Részben sérült.
11095.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: kb. 21 db tanulmányrajz (néhány kivételével portré), többségében vázlatfüzetben, 1955 körül. Ceruza, papír. 23,5x18 és 33x24 cm közötti méretekben.
11096.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pákh jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 30×41 cm
11097.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
PM jelzéssel: Őszi erdő. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm
11098.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
P Windhaber jelzéssel, XX. sz. eleje: Keleti utca. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5×18,5 cm
11099.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Radics Gábor jelzéssel: Rendkívüli kiadás. Vegyes technika, papír. Kartonra kasírozva. Sérült. 75x90 cm
11100.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen