Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Bródy Imre portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11029.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Budakeszi, akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 40x58 cm
11030.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Copfos lány arcképe, 1920-as évek. Pasztell, papír. 32x27 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
11031.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm
11032.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csőtisztítás. Rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. 18x25,5 cm
11033.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Dali. Akril, vászon. 50x40 cm
11034.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Dombos táj, 1967. Vegyes technika, papír. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31,5x49 cm
11035.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Egzotikus táj. Olaj, vászon, javított, 40×60 cm
11036.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: Elegáns úr portréja, 1939. Ceruza, papír. Kissé foltos. Gyűrődésekkel, lapszéli apró szakadásokkal. 25×17 cm.
11037.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Első torziós inga mérés 18911-ben a Sághegyen. Rézkarc, papír. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 18x26 cm
11038.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Emlékezés. Tus, papír, üvegezett fakeretben, 28×14 cm
11039.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon, javított. 50x60 cm.
11040.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen