Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Karikaturisztikus portré (1940?). Vegyes technika, papír. Lap alján ázásnyommal. 29,5×22 cm
11053.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Kisgyerek almával. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 25x17,5 cm
11054.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, bal alsó sarkában kissé sérült fa képkeretben, 29×21 cm
11055.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben, 37x28,5 cm.
11056.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 19,5x29,5 cm
11057.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe a tengerről. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 16,5x28 cm
11058.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Koper látképe hajókkal. Rézkarc, papír, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 16,5x28 cm
11059.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Ladik a vízen. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 19,5x27,5 cm
11060.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Lengyel József portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29,5 cm
11061.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Lóportré. Olaj, farost. Hátoldalán virágzó rét. Apró sérülésekkel. 69x69 cm.
11062.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 10,5x13 cm.
11063.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Megbillent szekér. Rézkarc, papír. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 19x26,5 cm
11064.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen