Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Faraday portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11041.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Fosszília, 2006. Litográfia, papír. Művészpéldány EA XI/XIII számozással. 20x20 cm
11042.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Litográfia, papír. Művészpéldány E.A. 22/16 számozással. 45x31 cm
11043.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 22x16 cm.
11044.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel: Halásztanya. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19x29,5 cm
11045.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm
11046.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 30x37 cm
11047.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgyek, arcok. Tus, karton. 9,5×6 cm
11048.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Olvashatatlan jelzéssel: Itatás (lovak, ménes). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésnyommal, 17,5×24 cm
11049.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Olvashatatlan jelzéssel: Járókelők az esőben. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli törésnyomokkal és ázásfolttal, 23,5x18 cm
11050.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Olvashatatlan jelzéssel: Jedlik Ányos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11051.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Karacs Teréz portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39×29,5 cm
11052.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen