Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. 7,5x10,5 cm.
11101.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Alföldi rom. Vegyes technika, papír. 13,5x18,5 cm.
11102.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rónay V jelzéssel (Rónay Valéria?): Gesztusok. Vegyes technika, papír. 7x7,5 cm.
11103.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Rudy jelzéssel: Hegyvidéki tó vitorlásokkal. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 57x78 cm.
11104.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
SA jelzéssel, feltehetően XX. sz. első fele-közepe: Üldögélők. Olaj, fa. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 46x38 cm
11105.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Sallai jelzéssel: Pornográf jelenet. Ceruza, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 12,5x11 cm
11106.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Sári jelzéssel: Táj, 1933. Olaj, vászon. 28,5×42 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
11107.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Schröder jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm
11108.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Schwarz L jelzéssel: Virág. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm
11109.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Shakirov S jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. 30×40 cm
11110.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Sinkó jelzéssel: Lányok a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 56x79 cm
11111.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
SL vagy LS monogram jelzéssel: Erdélyi fatemplom. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42x62 cm
11112.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen