Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Sétálók. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 38x28 cm
11077.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán, Hadnagy u. Vegyes technika, selyem, 13x8 cm.
11078.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Tabáni részlet. Rézkarc, papír, lap széle kissé foltos, 17,5×12 cm
11079.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Olvashatatlan jelzéssel: Találkozás, 1975. Olaj, farost. Kissé sérült. laza fakeretben. 60x60 cm.
11080.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel: Táncoló pár. Olaj, karton. 34,5x26 cm
11081.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Táncosok (női aktok). Vegyes technika, fa. Fakeretben. 29x31,5 cm
11082.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Tavasi Lajos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11083.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír. Ázásnyommal. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 56×36 cm
11084.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: The way, der Sonne entgegen. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 20×14 cm
11085.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Titokzatos formák (olvashatatlan címmel). Litográfia, papír. Számozott (10/4). 36x26 cm
11086.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Toborzógyűlés a Kiskunságban, 1919-ben. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm
11087.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Velinszky László portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11088.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen