Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Olvashatatlan jelzéssel (Gazdag Péter?): Társaság. 30x59 cm
11017.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel (Gy. Molnár István?): Eötvös József portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11018.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel (vagy jelzés nélkül?): Efezus (Epheszosz). Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 39x60 cm
11019.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel (XXI. sz. eleje): Vár a hegyek között. Olaj, vászon. 60x80 cm.
11020.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Litográfia, papír. III/IV számozással. 40,5x29,5 cm
11021.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vihar készülőben. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19,5×26,5 cm
11022.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Graz környéki táj kirándulókkal. Akvarell, papír. 24x16 cm.
11023.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. 17x25 cm.
11024.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágszedő gyerekek. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 28x41,5 cm
11025.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: 3 db linómetszet, papír. 21×15 és 26,5x21,5 cm méretekben.
11026.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: 890407, 1989. Monotípia, karton. 35x50 cm
11027.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Olvashatatlan jelzéssel: Aranyló. Kréta, bőr (festett bőrkép). Üvegezett fa keretben, alján plaketten "Iván '60., a Szabad Tér Színház munkatársaitól." Hátoldalán címkén a mű címével feliratozott. 26x18,5 cm
11028.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen