Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 357

Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Expresszív alakok. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 22x28 cm
10921.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Vörös és fekete. vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Üvegen kisebb repedésekkel. 41x77,5 cm
10922.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Gondolattöredékek. Olaj, farost, fakeretben, 60×41 cm
10923.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül, XX. sz. vége: Görgeteg. Olaj, farost. Apró felületi kopásokkal. Fakeretben. 43,5x56 cm.
10924.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Alakok. Vegyes technika, papír, jobb felső sarkában címkével, keretben, 70x50 cm
10925.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Jelzés nélkül: Alföldi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben, 19,5×27,5 cm
10926.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Álló női akt. Kréta, papír. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 38,5×24,5 cm
10927.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Jelzés nélkül: Angyal a város felett. Rézkarc, papír. 14x23,5 cm.
10928.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Jelzés nélkül: Cirkusz. Olaj, karton. 64x44 cm.
10929.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül: Csatakép tanulmányok (1848-49-es forradalom és szabadságharc). Tus, toll, hártyapapír, hajtásnyomokkal, 10×36 cm
10930.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Fakeretben. 35x25 cm
10931.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 29×24 cm
10932.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen