Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3443610
12581
515
Herendi virágmintás süteményes készlet, jelzett, 2. oszt., hibátlan, d: 15,5 - 27,5 cm 3443388
12582
515
3200
Zsolnay gyűrűtartó tálka, jelzett, d: 8,5 cm 3435959
12583
515
Régi német női akt figura. Sorszámozott, hibátlan, m: 22,5 cm
3443606
12584
515
Herendi virágmintás kínáló, jelzett, 2. oszt., hibátlan, d: 27,5 cm
3443660
12585
515
Kínai váza. Kézzel festett, jelzett porcelán, hibátlan. 36 cm 3436496
12586
515
15000
Villeroy & Boch "Julie Ciel" 8 személyes mélytányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
3441766
12587
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Umbrella Boy". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
3369413
12588
515
60000
3441730
12589
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Singing Lesson". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
3435949
12590
515
Royal Dux akt. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
3434965
12591
515
Kahla 6 személyes historizáló mintás kávés készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, egy fedél belsején kopással.
3442225
12592
515
cca 1920/30 Zsolnay vadászmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, d: 15-24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF