https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 492

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
1
12729.

Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi kínáló bogár- és virágmintákkal. Jelzett, kopott, 25x25 cm
1
12730.

Herendi kínáló bogár- és virágmintákkal. Jelzett, kopott, 25x25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm
1
12731.

12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Drasche teás kiöntő, virág mintás, jelzett, minimális kopással. Hozzá 4 db csészealj és két csésze.
1
12732.

Drasche teás kiöntő, virág mintás, jelzett, minimális kopással. Hozzá 4 db csészealj és két csésze.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kalk német porcelán kapcsoló előlap, 2 db, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 13×9 cm
1
12733.

Kalk német porcelán kapcsoló előlap, 2 db, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 13×9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
1
12734.

2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cukortartó edény. Jelzés nélkül, fehér mázas fajansz. Kanállal d: 15 cm
1
12735.

Cukortartó edény. Jelzés nélkül, fehér mázas fajansz. Kanállal d: 15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 16,5 cm
1
12736.

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm
1
12737.

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm
1
12738.

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
1
12739.

Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 7 cm
1
12740.

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse