https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 492

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Meissen "Drezda" városképpel díszített tál, jelzett, d: 19,5 cm
1
12717.

Meissen "Drezda" városképpel díszített tál, jelzett, d: 19,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 Budapesti emlék Operaház porcelán cipó. Matricás, jelzett, hibátlan 13 cm
1
12718.

cca 1930 Budapesti emlék Operaház porcelán cipó. Matricás, jelzett, hibátlan 13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Chodziez karaffaváza, jelzett, m: 22,5 cm
1
12719.

Chodziez karaffaváza, jelzett, m: 22,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ágaskodó ló. Mázas porcelán, jelzett, ragasztott, 36 cm
1
12720.

Ágaskodó ló. Mázas porcelán, jelzett, ragasztott, 36 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1896, Herendi jelzésű 31 darabos étkészlet. Kék peremezésű, virágcsokor mintákkal festett. Leveskínáló, kerek kínálótál, négyoldalú kínálótál, 2 darab ovális pecsenyés tál, 2 darab fedeles szószos edény, 10 darab nagytányér, 7 darab mélytányér, 6 darab süteményes tányér. Jelzett, kopással, 4-5 darabon sérüléssel. /// 1896, Herend marked 31-piece dining set. Painted with a blue rim and floral bouquet patterns. Includes a soup serving bowl, a round serving dish, a square serving dish, 2 oval meat platters, 2 covered sauce pots, 10 large plates, 7 deep plates, and 6 dessert plates. Signed, with wear, and 4-5 pieces with damage. NEM POSTÁZZUK, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL
1
12721.

1896, Herendi jelzésű 31 darabos étkészlet. Kék peremezésű, virágcsokor mintákkal festett. Leveskínáló, kerek kínálótál, négyoldalú kínálótál, 2 darab ovális pecsenyés tál, 2 darab fedeles szószos edény, 10 darab nagytányér, 7 darab mélytányér, 6 darab süteményes tányér. Jelzett, kopással, 4-5 darabon sérüléssel. /// 1896, Herend marked 31-piece dining set. Painted with a blue rim and floral bouquet patterns. Includes a soup serving bowl, a round serving dish, a square serving dish, 2 oval meat platters, 2 covered sauce pots, 10 large plates, 7 deep plates, and 6 dessert plates. Signed, with wear, and 4-5 pieces with damage. NEM POSTÁZZUK, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Márta (1954-): Díszváza. Türkizes színű porcelán, alján jelzett, minimális kopással, 15x12 cm /// Márta Nagy (1954-): Decorative vase. Turquoise-colored porcelain, marked on the bottom, with minimal wear, dimensions: 15x12 cm
1
12722.

Nagy Márta (1954-): Díszváza. Türkizes színű porcelán, alján jelzett, minimális kopással, 15x12 cm /// Márta Nagy (1954-): Decorative vase. Turquoise-colored porcelain, marked on the bottom, with minimal wear, dimensions: 15x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Drasche virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 9 cm
1
12723.

Drasche virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reichenbach mokkás készlet. Hat személyes, Matricás, jelzett, hibátlan, egy csésze hiánnyal.
1
12724.

Reichenbach mokkás készlet. Hat személyes, Matricás, jelzett, hibátlan, egy csésze hiánnyal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db Aquincum porcelán tálka Balatonfüred, Tata, Galyatető és váza d: 9 cm, m: 9 cm
1
12725.

3 db Aquincum porcelán tálka Balatonfüred, Tata, Galyatető és váza d: 9 cm, m: 9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katonai jelenetet ábrázoló porcelán dobozka. részben kézzel festett jelzett, kis kopással 13x9 cm
1
12726.

Katonai jelenetet ábrázoló porcelán dobozka. részben kézzel festett jelzett, kis kopással 13x9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Porcelán csengő, eredeti dobozában 13 cm
1
12727.

Porcelán csengő, eredeti dobozában 13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Villeroy&Boch 2db lapos tányér, 2 db mélytányér, jelzett, sérülésekkel. d: 24 cm
1
12728.

Villeroy&Boch 2db lapos tányér, 2 db mélytányér, jelzett, sérülésekkel. d: 24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse