Porzellan

Zahl der Lose: 492

Hollóházi kagyló. Jelzett, hibátlan, h: 19,5 cm
12641.

Rufpreis:
2 400 HUF

12642.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Herendi, Óherendi névre szóló nagy bögre és tál. "Dick" névre. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d:12 cm, d: 18 cm
12643.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hummel Goebel nyúl figurás cukortartó, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12644.

Rufpreis:
8 000 HUF

1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, kopással, m: 11 cm
12645.

Rufpreis:
8 000 HUF

1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
12646.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm
12647.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Schaubachkunst Berlin látképeit bemutató váza. Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
12648.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hummel Goebel virágot tartó mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
12649.

Rufpreis:
8 000 HUF

Budapest Szabadság tér emléktál, sérüléssel, d: 18,5 cm
12650.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gránit teás kanna, jelzett, mázrepedéssel, 26x16 cm
12651.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
12652.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF