Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3406940
12641
515
Hollóházi kagyló. Jelzett, hibátlan, h: 19,5 cm 3304364
12642
515
4800
3409464
12643
515
15000
Herendi, Óherendi névre szóló nagy bögre és tál. "Dick" névre. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d:12 cm, d: 18 cm 3411058
12644
515
Hummel Goebel nyúl figurás cukortartó, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
3411051
12645
515
1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, kopással, m: 11 cm
3411047
12646
515
1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
3407012
12647
515
3200
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm 3363186
12648
515
Schaubachkunst Berlin látképeit bemutató váza. Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
3411055
12649
515
Hummel Goebel virágot tartó mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
3405045
12650
515
Budapest Szabadság tér emléktál, sérüléssel, d: 18,5 cm
3402926
12651
515
Gránit teás kanna, jelzett, mázrepedéssel, 26x16 cm
3407284
12652
515
Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF