Porzellan

Zahl der Lose: 492

Meisseni só és borstartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 13,5 cm
12653.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay 6 darab porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 7-16 cm
12654.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi virág mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, lábán tűzrepedéssel 7,5 cm
12655.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10 darab porcelán kúrapohár, közte városkép ábrázolással, m: 13,5 cm alatt
12656.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alföldi Buda mintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
12657.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi rózsamintás mélytányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
12658.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Zsolnay macskával játszó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm
12659.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
12660.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi zöld virágmintás tojás alakú bonbonier, jelzett, h: 14,5 cm
12661.

Rufpreis:
1 800 HUF

12663.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi váza. Jelzett, virágmintás, hibátlan, m: 36 cm
12664.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Szecessziós stílusú biszkvit porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12665.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF