Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3387210
12666
515
Wallendorf váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
3388724
12667
515
Ritzenhoff "Orlando" 6 darabos nagytányér szett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
3393227
12668
515
Hollóházi 2 darab korsó, egyiken csak Volán jelzéssel, m: 19 cm
3393418
12669
515
700
2 darab régi porcelán kínáló, egyik repedt, d: 23 cm alatt 3371943
12670
515
15000
3368721
12671
515
Unterweissbach puttó figura, jelzett, sérült ujjakkal, h: 15 cm
3371386
12672
515
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3376119
12673
515
Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
3377821
12674
515
3200
Tigriskölyök, jelzés nélkül, hibátlan 17 cm
3377712
12675
515
Térdelő női akt porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
3369223
12676
515
24000
3376948
12677
515
Rokoko anno 1720-80 porcelán figura, jelzett, hibátlan, dobozban, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF