Porzellan

Zahl der Lose: 492

Wallendorf váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12666.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ritzenhoff "Orlando" 6 darabos nagytányér szett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
12667.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi 2 darab korsó, egyiken csak Volán jelzéssel, m: 19 cm
12668.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 darab régi porcelán kínáló, egyik repedt, d: 23 cm alatt
12669.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

12670.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Unterweissbach puttó figura, jelzett, sérült ujjakkal, h: 15 cm
12671.

Rufpreis:
1 000 HUF

12672.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
12673.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tigriskölyök, jelzés nélkül, hibátlan 17 cm
12674.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Térdelő női akt porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
12675.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12676.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rokoko anno 1720-80 porcelán figura, jelzett, hibátlan, dobozban, m: 22 cm
12677.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF