Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3330492
12692
515
700
Német porcelán tál és váza, sérült.
3335599
12693
515
22000
3331635
12694
515
Porcelán macska és ló figurák, h: 10-13 cm
3335854
12695
515
Antik fajansz leveses tál, kézzel festett, hibátlan d: 22 cm
3330209
12696
515
Lippelsdorf ludat fogó férfi alakos kiöntő, dugós, jelzett, m: 21 cm
3335991
12697
515
cca 1900, Szecessziós nagyméretű szervírozótál, kopott, d: 39 cm
3331210
12698
515
3200
M&Z cseh porcelán teás bögre díszdobozban, hibátlan
3333465
12699
515
Lippelsdorf férfi figura, jelzett, m: 16,5 cm
3330671
12700
515
4800
Schaubachkunst sárkányos váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
3002339
12701
515
Hollóházi hamuzó + Aquincum kisváza + szív bonbonier + jelzetlen kínai kiöntő, kis kopással
3336643
12703
515
Porcelán gyufatartó - gyufagyújtó, d:13,5 cm
3335993
12704
515
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF