Porzellan

Zahl der Lose: 492

Német porcelán tál és váza, sérült.
12692.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

12693.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Porcelán macska és ló figurák, h: 10-13 cm
12694.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik fajansz leveses tál, kézzel festett, hibátlan d: 22 cm
12695.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lippelsdorf ludat fogó férfi alakos kiöntő, dugós, jelzett, m: 21 cm
12696.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900, Szecessziós nagyméretű szervírozótál, kopott, d: 39 cm
12697.

Rufpreis:
4 000 HUF

M&Z cseh porcelán teás bögre díszdobozban, hibátlan
12698.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Lippelsdorf férfi figura, jelzett, m: 16,5 cm
12699.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schaubachkunst sárkányos váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
12700.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hollóházi hamuzó + Aquincum kisváza + szív bonbonier + jelzetlen kínai kiöntő, kis kopással
12701.

Rufpreis:
2 400 HUF

Porcelán gyufatartó - gyufagyújtó, d:13,5 cm
12703.

Rufpreis:
3 000 HUF

12704.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF