https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 492
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3093834
12741
515
0
16000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Victoria Geisha (Gésa) japonizáló teás és mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5-5 személyes, teáshoz egy plusz aljjal
Das Lot is nicht erreichbar
3090598
12742
515
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3020274
12743
515
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Schwaz ÁF. kézzel festett fajansz csésze alj nélkül. Bruned kézi festéssel. Jelzett , hibátlan 6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2894156
12744
515
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsák alakú porcelán váza, tájkép mintával, szignózott, jelzés nélkül, kopással, m: 23,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2894163
12745
515
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Iszákos szegény férfi figura, mázazatlan porcelán, jelzett, hibátlan, m 16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2610105
12746
515
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
Das Lot is nicht erreichbar
2792734
12747
515
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
6 db kínai süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 18 cm 2787378
12748
515
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2792733
12749
515
0
2200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2963138
12750
515
0
30000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
Das Lot is nicht erreichbar
2493432
12751
515
0
600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Cukortartó, matricás porcelán, kopott, sérült, jelzett. m: 11 cm 2866052
12752
515
0
24000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse