Porzellan

Zahl der Lose: 492

Home & Deco 7 darabos nagyméretű pasta kínálótál készlet, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
12593.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hummel Goebel dísztálka - "Énekes kvartett". Jelzett, kopással, d: 10 cm
12594.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Arzberg virágmintás váza, jelzett, m: 18 cm
12595.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Villeroy & Boch "Julie" összeállítás: kiöntő, szószkiöntő alátéttel, gyertyatartó, 2 darab mogyorós tál, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm alatt
12596.

Rufpreis:
8 000 HUF

Régi német úrifiú szobor, sorszámozott, m: 18 cm
12597.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Herendi Apponyi Vert mintás váza. Jelzett, repedt, m: 16 cm
12598.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ernst Bohne & Sohne figurális kétágú gyertyatartó, jelzett, sérüléssel, hiánnyal, m: cca 31 cm
12599.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kahla 6 személyes historizáló mintás teás készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, hibátlan.
12600.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hummel Goebel dísztálka - "Wayside Harmony". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12601.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hummel Goebel dísztálka - "Umbrella Boy". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12602.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Thomas Bavaria porcelán teás készlet, hat személyes Matricás, jelzett, hibátlan
12603.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hollóházi Hortenzia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm
12604.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF