Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3443308
12593
515
3400
Home & Deco 7 darabos nagyméretű pasta kínálótál készlet, jelzett, hibátlan, d: 27 cm 3441769
12594
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Énekes kvartett". Jelzett, kopással, d: 10 cm 3306913
12595
515
Arzberg virágmintás váza, jelzett, m: 18 cm 3443980
12596
515
Villeroy & Boch "Julie" összeállítás: kiöntő, szószkiöntő alátéttel, gyertyatartó, 2 darab mogyorós tál, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm alatt
3436713
12597
515
900
Régi német úrifiú szobor, sorszámozott, m: 18 cm 3442913
12598
515
Herendi Apponyi Vert mintás váza. Jelzett, repedt, m: 16 cm 3440794
12599
515
Ernst Bohne & Sohne figurális kétágú gyertyatartó, jelzett, sérüléssel, hiánnyal, m: cca 31 cm
3434964
12600
515
Kahla 6 személyes historizáló mintás teás készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, hibátlan.
3441774
12601
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Wayside Harmony". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
3441720
12602
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Umbrella Boy". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
3443666
12603
515
Thomas Bavaria porcelán teás készlet, hat személyes Matricás, jelzett, hibátlan
3439558
12604
515
Hollóházi Hortenzia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF