Porzellan

Zahl der Lose: 492

Zsolnay Szalonnázó paraszt. Terv.: Szomor János (1908-1980). Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 32,5 cm
12569.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1900, Rózsamintás falitál, kis kopással, d: 14,5 cm
12570.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi óherendi koi hal figura, ezüstös festéssel, jelzett, kopott, 6,5x 4,5 cm
12571.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, ragasztott, m: 15 cm
12572.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hummel Goebel dísztálka - "Postás". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12573.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1927 Rosenthal "Maria" leveskínáló. Peremrészén plasztikus mintával, jelzett, hibátlan, 33x25x20 cm
12574.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi kosár alakú kínáló, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
12575.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hummel Goebel dísztálka - "Shepherd's Boy". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12576.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Herendi rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 10 cm
12577.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hummel Goebel dísztálka - "Heavenly Angel". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12578.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Virágmintás porcelán kaspó, kopott, d:16,5 cm, m: 15 cm
12579.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
12580.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF