Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3458582
12569
515
11000
Zsolnay Szalonnázó paraszt. Terv.: Szomor János (1908-1980). Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 32,5 cm 3455954
12570
515
2200
cca 1900, Rózsamintás falitál, kis kopással, d: 14,5 cm
3457299
12571
515
Herendi óherendi koi hal figura, ezüstös festéssel, jelzett, kopott, 6,5x 4,5 cm
3442211
12572
515
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, ragasztott, m: 15 cm
3441666
12573
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Postás". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
3432478
12574
515
cca 1927 Rosenthal "Maria" leveskínáló. Peremrészén plasztikus mintával, jelzett, hibátlan, 33x25x20 cm 3435418
12575
515
Herendi kosár alakú kínáló, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
3441671
12576
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Shepherd's Boy". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
3443677
12577
515
Herendi rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 10 cm
3441674
12578
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Heavenly Angel". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
3436214
12579
515
Virágmintás porcelán kaspó, kopott, d:16,5 cm, m: 15 cm
3439555
12580
515
Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF